Eylül 25, 2021

Adidas Halı Saha Modelleri ve Fiyatları

PREDATOR 20.3 HALI SAHA

559 TL

YAPAY ÇİMDE HAKİMİYET SAĞLAYAN, YARIM BİLEKLİ HALI SAHA

Sistemi bozmuyorsun, yalnızca kuralları esnetiyorsun. Yeni adidas Predator ile oyun şeklini değiştir. Bu halı saha, yarım bilekli yapısıyla bilek desteği sunar ve ayağını sabitler. Model, kabartma detaylı burun kısmı ile ekstra top hakimiyeti kazandırır. Predator 20.3 Halı Saha ile oyunun kontrolü sende olsun.

X 19.3 HALI SAHA

559 TL 363 TL

HIZIN ÖTESİNDE BİR HALI SAHA

Bir fırtına gibi karşına çıkan her şeyi yok et. X 19.3 halı saha sayesinde en zorlu defansları süratinle geç. Sınırlarını aşmaya hazırsan doğru yerdesin. Bu krampon, hafif file sayasıyla maç boyu konfor, doğrudan temas ve hız sunar. Ayağı saran, bileksiz krampon, hızlı hareketlerde denge sağlar.

COPA 20.3 HALI SAHA

489 TL

YAPAY ÇİMDE GELİŞMİŞ TEMAS SAĞLAYAN DERİ HALI SAHA

Sıkı çalış, daha büyük başarılara imza at ve her zaman daha fazlasını iste. Hem top hakimiyetini, hem takımını bu halı saha ile bir üst seviyeye taşı. Halı saha, yumuşak deri burun kısmı üzerindeki dikişleri ile topun kaymasını önler. Esnek file yan panele ve mono-tongue dil yapısına sahip model, köpük orta tabanı ile her adımda konfor sunar. adidas Copa 20.3 Halı Saha ile sen de performansını yükselt ve oyunun temposunu artır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir