Aralık 2, 2022

Kinetix Kadın Spor Ayakkabı

2020 kinetix kadın spor ayakkabı modelleri ve fiyatları konusunda beğendikleriniz ve beğenmediklerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Kinetix 2020 kadın spor ayakkabı modelleri hakkında görüşlerinizi bekliyoruz.

KİNETİX kadın yürüyüş ayakkabısı fiyatı 89,99 TL’dir. Alt tabanlığı beyaz olan ve üst kısmı gri renklerde bulunmaktadır. Ön kısmı havalandırmalı yani delikli olarak bahsettiğimiz ayakkabı modellerinden.

KİNETİX kadın spor ayakkabısı fiyatı 89,99 TL’dir.Alt tabanlığı pembe olan ve üst kısmı siyah renklerde bulunmaktadır. Ön kısmı havalandırmalı yani delikli olarak bahsettiğimiz ayakkabı modellerinden. Ayak bileklik kısmı bir üst modeldekine göre daha dar modeli.

KİNETİX kadın spor ayakkabısı fiyatı 89,99 TL’dir.Alt tabanlığı pembe olan ve ortasında gri çizgi çekilmiş.Üst kısmı gri siyaha kaçan bir model yan çizgileri ve kinetix logoları mor olarak görünmekte. Ön kısmı ve yan kısımları delikli olarak yapılmıştır.

KİNETİX kadın spor ayakkabısı fiyatı 109,99 TL’dir.Alt tabanlığı beyaz olarak ve biraz kalın yapılmıştır. Üst kısmı deri türünde yapılmış gibi gördüm ve baya şık olmuş gerçekten. Ayak giriş kısmı ve alt kısmı bunun dışında belirli yerlerde mor renkler bulunmaktadır.

KİNETİX kadın spor ayakkabısı fiyatı 69,99 TL’dir. Alt kısımları beyaz ve ön/arka kısmında pembe renklendirme yapılmış. Beyaz tabanlığın üst kısmında siyah çizgi bulunmaktadır. Siyah ip modelleri ile alt kısmı uyumlu olmuş. Logo kısımları yanda ve ayak girişinde bulunan yerde küçük olarak renklendirme vermiş olmaları ayak alttında bulunan kısımları pembeyle gayet güzel görünmektedir.

KİNETİX kadın spor ayakkabısı fiyatı 160,99 TL’dir. Alt kısmı zıplama modeli ürününe uygun şekilde yapılmış. Zıplama dedim 🙁 aklıma gelmedi. Ben çok beğenmedim bu modeli.

KİNETİX kadın spor ayakkabısı fiyatı 109,99 TL’dir. Pembe renkler olarak gayet şık ve güzel olmuş. Özellikle model kısmında belirli boyutlarda çizik çizik yapılmış olması ve alt tabanlığında bulunan beyazlık gayet şık ve ciddiyetli görünmektedir.

KİNETİX kadın spor ayakkabısı fiyatı 99,99 TL’dir. Alt tabanlık kısmı mavi ve üst kısmı ise siyah renkli olarak yapılmıştır.

KİNETİX kadın spor ayakkabısı fiyatı 89,99 TL’dir. Beyaz tabanlık olması ve üst kısmı gri renklendirmiş arka kısmında pembe renklerde renklendirilmişler. Hoş bir tatlılığı var ayakkabının.

KİNETİX kadın spor ayakkabısı fiyatı 79i99 TL’dir. Çok fazla renklendirilmiş ayakkabı bir çok rengin bir arada toplanmış olması benim çok hoşuma gitmedi belki giyip denesem farklı olabilir fakat bu ayakkabıya puanım düşük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.