Ağustos 13, 2022

ALDO Shoes Erkek Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Aldo Shoes 319,20 ₺

Doğa dostu spor ayakkabımız RPPL geri dönüştürülen malzemelerle üretilmiştir. Her bir çift üretimi için 35 litre kirli su ve 640 g karbondioksit tasarruf edilmiştir. Oldukça şık ve rahat yapısı sayesinde gündelik hayatta farkını hissedeceksiniz. Siyah klasik yapısıyla her kostümün altına kombin edebilirsiniz.

Aldo Shoes 239,20 ₺

Yanında kırmızı bantı, kelebek detayı, arkasında lacivert kadife bölümü bulunan, şık spor ayakkabı. Son yıllarda erkek moda sektörüne yeni soluk getirecek bu model sayesinde çok havalı hissedeceksiniz. Stil çizgileri ve renk uyumu gözlerden kaçacak cinseten değil. Sportif hayatta rahatlıkla giyebilirsiniz.

Aldo Shoes 287,00 ₺

80’lerin tenis ayakkabılarıya sokak tarzını bütünleştiren Nerrawia spor ayakkabımız en favori ayakkabın olacak. Gri sportif yapısıyla her elbisenin altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Alt beyaz elastik tabanı size oldukça rahatlık sağlayacak. Gündelik hayatta giyebileceğiniz bir ayakkabı.

Aldo Shoes 287,00 ₺

Modern, hafif ve olağanüstü rahat spor ayakkabıyla bayılacaksınız. Kırmızı ve beyaz uyumuyla hayatınıza renk katacak. Alt beyaz tabanı sayesinde yere daha sağlam basacaksınız. kaydırma yapmaz, fileli yapısıyla ayaklarınız çok rahat edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.