Eylül 25, 2021

Hotiç Kadın Ayakkabı Modelleri

2019, 2020 ve 2021 yıllarına ait Hotiç ayakkabı yeni modellerine dair bilgileri burada bulabileceksiniz. Böylece en yeni Hotiç ayakkabıların sahibi siz olabilirsiniz.

Hakiki deri naturel topuklu sandelet üst yüzeyi gri ve yan topuk kısmı vişne rengi yan tarafları da gri renkler kullanılmış. Hakiki deri naturel topuklu sandelet ayakakabı fiyatı 898 TL

Siyah kalın topuklu ayakkabıyı çok beğenmedim. Üst kısmını tutacak şekilde yapılan bir bez var o oraya pek gitmemiş. Siyah kalın topuklu ayakkabı fiyatı 898 TL.

Hakiki deri siyah kalın topuklu ayakkabı altın taşlarla işlemeli yapılmış baya şık ve kaliteli durmuş ki bir davette giydiğinizde baya kalitenize kalite katacaktır. Hakiki deri siyah kalın topuklu ayakkabı fiyatı 948 TL.

Tekstil siyah kadın ince topuk ayakkabı günlük yaşamda da kullanabileceğiniz fakat kullanmaktan fiyatı yüzünden imtina edebileceğiniz bir ayakkabı:) Tekstil siyah kadın ince topuk ayakkabı fiyatı 748 TL.

Hakiki deri siyah ince topuk ayakkabı düz siyah bir ayakakabı ve üst kısmı ince bir kısım üzerinde tutuluyor fakat arkasında bulunan taşlı işlemeli bir kısım varki baya güzel tutmuş ayakkabıyı. Hakiki deri siyah ince topuk ayakkabı fiyatı 998 TL.

hotic topuklu ayakkabi - Hakiki Deri Naturel Kadın Topuklu Sandalet-1
hotic topuklu ayakkabi Hakiki Deri Naturel Kadın Topuklu Sandalet-2
hotic topuklu ayakkabi siyah kalın topuklu-1
hotic topuklu ayakkabi siyah kalın topuklu-2
hotic topuklu ayakkabi - Hakiki deri siyah kalın topuklu ayakkabı-1
hotiç topuklu ayakkabı Tekstil Siyah Kadın İnce Topuk-1
hotiç topuklu ayakkabı Tekstil Siyah Kadın İnce Topuk-2
hotiç topuklu ayakkabı - Hakiki deri siyah ince topuk ayakkabı
hotiç topuklu ayakkabi Hakiki deri siyah ince topuk ayakkabı
previous arrow
next arrow

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir