Eylül 25, 2021

Nike Çocuk Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

NİKE KIZ ÇOCUK AYAKKABI MODELLERİ

Revolution 4 Pembe Kız Çocuk Spor Ayakkabı 229,90 TL 160,93 TL

Pembe renkli görünüme ve beyaz renkli Nike logosu ile minimalist tasarıma sahip Nike Revolution 4 (PS), tek kat fileden yapılmıştır, minimalist dikişsiz yüzeylere sahiptir ve ayağın altında devrim niteliğinde rahatlık sağlayan yumuşak köpüğe sahiptir. File üst kısım, optimum nefes alabilirlik sağlar. Yumuşak köpük orta taban, hafif ve hızlı tepki veren yastıklama sunar. Kauçuk dış taban, mükemmel tutuş sunar.Çocuklar için sporu sevdirmenin en güzel yolu konforluktan geçer. İşte bu modelde tam size göre.

NİKE ERKEK ÇOCUK AYAKKABI MODELLERİ

Star Runner 2 Sport Gri Erkek Çocuk Spor Ayakkabı 259,90 TL 220,91 TL

Gri renk yapısı, siyah Nike logosu ve yeşil ayrıntıları ile dikkat çeken Nike Star Runner 2 Sport, elastik bağcıkları ve bağcıkların hareketlerine engel olmasını önleyen bandı sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilir. Deri malzeme, yapı ve destek kazandırır. Yastıklama ve Rahatlık sunar. Bileğin etrafı ve dil kısmındaki pelüş yastıklama yumuşak bir his sunar. Esneklik ve dayanıklılık sunar. Kauçuk taban uzun süreli tutuş sağlar. Oluklar sayesinde bükülebilen kauçuk taban esneklik sağlar.

NİKE UNİSEX ÇOCUK AYAKKABI MODELLERİ

Pico 5 Siyah Unisex Spor Ayakkabı 169,90 TL 118,93 TL

Siyah renkli şık bir görünüme sahip bu bebek ayakkabısı, ayağını sıkıca sararak mükemmel tutuş sağlar. Dayanıklı malzemesi, rahat yastıklaması ve ayarlanabilir bantları sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilir. Gerçek ve sentetik deri, dayanıklı ve rahattır. Cırt cırtlı bantlar, ayakkabıyı giyip çıkarmayı kolaylaştırır. Köpük malzeme, hafif yastıklama sunar. Kauçuk taban, küçük ayaklar için uzun süreli tutuş sunar. Bu ürün tam olarak bebeğinize göredir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir