Ocak 23, 2022

Online Ayakkabı Siteleri

Ayakkabı almak ve seçim yapmak bana nedense zor geliyor fakat kadınların birçoğu erkeklere nazaran alışveriş yapmaktan çekinmiyor online olarak satın almadan bahsediyorum. Belki eski kafalıyımdır ama denemeden pek düşünemiyorum ayakkabı satın almayı.

Bir kaç sene öncesine kadar hala ayakkabıları online’dan alma çok nadirdi fakat günümüzde online ayakkabı siteleri deli bir şekilde sipariş aldıklarını biliyorum. Bende madem öyle online ayakkabı sitelerinin neler olduklarını bir arada toparlayayım istedim.

Flo

Flo bünyesinde bir çok markayı barından çatı şirket olarak düşünebilirsiniz. Flo çatısı altında kinetix, lumbarjack, polaris, nike, mavi, butigo gibi markaların ayakkabıları bulunuyor.

Ayakkabı Dünyası

Ayakkabı dünyası da aynı flo gibi bir çok farklı firmayı bünyesinde barındıran ve satışını gerçekleştiren site. Nike, Adidas, Cat, Lumberjack gibi markaların ürünlerini bulabilirsiniz.

Kemal Tanca

Çok fazla seçeneği olmasa da kendi ürettikleri ayakkabılar diye biliyorum eğer Kemal Tanca tarzı bir giyiminiz bulunuyorsa burada bulunan kadın ve erkek farketmeksizin size uyacaktır.

in Street

inStreet, sneakars markasanı ait ayakkabılar sunan online site olarak açılmış fakat bir çok marka içerisinde bulunduruyor bu arada ilk iki ayakkabı firmasına göre giyim vb eşyaları da bulabilirsiniz.

Damat Tween

Şık giyinmenin adreslerinden biri damat ben seviyorum kıyafetlerini oradan yapacağınız alışverişte ayakkabıyı da almadan çıkmassınız fakat ayrı almak istersenizde farklı model ve renklerde ayakkabıları bulunuyor.

İnci Deri

Sadece ayakkabı üzerine değil kıyafet üzerine de hizmet veriyor İnci Deri fakat ayakkabı kategorisini buraya sokmazsak olmaz bence güzel ayakkabıları var bakılabilir

Sizi önerdiğiniz şunu da ekleyin dediğiniz online ayakkabı sitesi varsa yorum olarak belirtin yazımızı güncelliyor oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir